Miejscem festiwalu jest tytułowa hala widowiskowo-sportowa Arena Gliwice, mieszcząca się przy ulicy Akademickiej 50 w Gliwicach.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy szukają ciekawej rozrywki i atrakcyjnego sposobu na spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Wydarzenie skierowane jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych graczy.

Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji – setki gier w wypożyczalni, pokazy gier, a także animatorzy pomagający poznać zasady. Swój udział w festiwalu zapowiedziało aż 18 wydawnictw z całej Polski, którzy zaprezentują swoje największe przeboje, jak i zupełne nowości.

W strefie prototypów będzie można poznać początkujących autorów i przetestować tytuły, które dopiero powstają i czekają na wydanie. Zaś dla lubiących rywalizację przygotowano 4 turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Osoby szukające pokrewnych rozrywek będą mogły także wziąć udział w sesjach RPG przygotowanych przez doświadczonych Mistrzów Gry. Tu również będzie w czym wybierać, bowiem przewidzianych jest ponad 20 sesji, w których będą mogły wziąć udział nawet osoby nie mające doświadczenia z grami fabularnymi.

Zapowiadają się 2 dni wspaniałej zabawy dla dorosłych i dzieci!

DATA FESTIWALU: 30-31 marca 2019

GODZINY FESTIWALU:
Sobota 10.00-20.00
Niedziela 10.00-18.00

MIEJSCE: Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, Gliwice

BILETY:
– 1-osobowe: 1-dniowy: 15 zł / 2-dniowy: 20 zł
– rodzinne: 1-dniowy: 30 zł / 2-dniowy: 40 zł
(Na jednym bilecie rodzinnym mogą wejść max. 2 osoby dorosłe + dowolna liczba dzieci poniżej 13. roku życia).

Bilety do nabycia przez cały czas trwania wydarzenia, a także w przedsprzedaży online za pośrednictwem Going: http://going.pl/planszowki-w-arenie
oraz Empik Bilety: http://www.empikbilety.pl/event/Planszowki-w-Arenie-Gliwice

STRONA WWW: www.planszowkiwareniegliwice.pl

r e k l a m a