20 edycja Targów Budownictwa, 120 wystawców i masa atrakcji!

W naszym studiu porozmawiamy z Wiolettą Ochman, organizatorką Targów Budownictwa i Architektury. Jeśli ktoś ma w planach budowę lub remontuje mieszkanie, a może zastanawia się, jak urządzić swój dom to z całą pewnością powinien wybrać się do Areny Gliwice w terminie od 5-7 kwietnia. Emisja programu we czwartek 21 marca. Premiera ok. godz. 17:30!

163

Budujesz dom? Planujesz remont mieszkania? Zainspiruj się na Targach Budowlanych w Gliwicach. Czekamy na Ciebie od 5 do 7 kwietnia w Hali Arena Gliwice.

20 edycja Gliwickich Targów Budowlanych to trzydniowe święto budownictwa, które obejmuje: 120 wystawców, tereny wystawowe Hala A- Płyta Główna Mała Arena, Hol B , tereny zewnętrzne.

W trakcie targów odbędą się :
– Konferencje Dream Silesia- organizowana przez Wydział Architektury Politechniki Śląskiej,
– Konferencja Śląskiej Izby Budownictwa „Nowoczesne techniki i technologie w budownictwie dla obniżenia niskiej emisji i walki ze smogiem.

Miasto Gliwice, Współgospodarz targów, przygotowało porady i pełne informacje w temacie „Czyste powietrze dla Gliwic” – pracownicy Wydziału Środowiska Urzędu Miasta zapraszają na stoisko gdzie poznacie Państwo metody , sposoby pozyskiwania dofinansowań, oraz pełną informację o programie PONE.

W ofercie targowej nie zabraknie: pokazów Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych, prelekcji Przedstawiciela Polskiego Alarmu Smogowego oraz prezentacji Inteligentnego Domu.

Dla miłośników upiększania wnętrz zaplanowano warsztaty : – las w słoiku, kokedama, oraz zajęcia z makramą.

Organizator targów gwarantuje liczne atrakcje w targowej Strefie Malucha. Dla najmłodszych mamy Klub Kreatywnego Architekta z Flojamo, zajęcia z Palanetą Robotów, Chemical World oraz pełną atrakcji Wioskę Indiańską TIPI.

Targów EXPO GLIWICE 5-7 kwietnia 2019. Wydarzeniu patronuje Telewizja Imperium Gliwice.

r e k l a m a