Każdy z widzów, którzy planują wybrać się na Freestyle Heroes do Areny Gliwice ma w tym konkursie szansę. Zasady są proste: wystarczy wejść w post konkursowy na fan page’u Freestyle Heroes (https://www.facebook.com/freestyleheroes) i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami.

Zwycięzca otrzyma niepowtarzalną możliwość, jako pierwsza osoba w kraju, skoku z rampy pojazdem buggy razem z Gerhardem Mayr’em! Do nagrody głównej, czyli skoku, organizatorzy dorzucają specjalne pakiety dla zwycięzcy oraz trójki jego lub jej znajomych. Możliwość zajrzenia za kulisy tego wyjątkowego wydarzenia, spędzenia czasu z zawodnikami, najlepsze miejsca siedzące w arenie oraz pakiety VIP i zwrot kosztów biletów. Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie, warto więc spróbować swoich sił!

Ze względów bezpieczeństwa, zanim weźmiesz udział w konkursie, sprawdź czy spełniasz niezbędne wymogi. Musisz być osobą pełnoletnią lub posiadać pisemną zgodę rodzica na skok, zdrową, o wzroście do 180 cm oraz wadze do 80 kg. Wszystko po to, aby ten ekstremalny wyczyn był bezpieczny zarówno dla Was, jak i kierującego pojazdem Gerharda. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie biletu na wydarzenie. Spełniasz wszystkie powyższe warunki? To do dzieła!

Konkurs trwa do piątku 22 marca do godziny 24:00. Wyniki zostaną ogłoszone na fan page’u Freestyle Heroes oraz na stronie wydarzenia w sobotę 23 marca o godzinie 10:00.

Bilety Freestyle Heroes 23 marca Arena Gliwice

Odliczanie do pierwszego takiego polskiego wydarzenia trwa! Bilety w sprzedaży, choć jeśli chcecie zdobyć najlepsze miejsca, musicie się pospieszyć – bilety rozchodzą się szybko. Ceny biletów od 29 złotych.

FREESTYLE HEROES bilety

Dzieci do lat 3 – darmowy wstęp bez miejsca siedzącego (tylko na kolanach opiekuna)

PIT PARTY –  udział w imprezie PIT PARTY jest możliwy tylko z zakupem biletu na imprezę  FREESTYLE HEROES – EXTREME & MOTO SHOW  w dowolnej kategorii cenowej!

Bilety VIP – zawierają catering

  • GOLD: 300 zł – oddzielne wejście ze zwiedzaniem, pit party,  strefy zawodników i areny zmagań
  • SILVER: 250  zł – oddzielne wejście , bez zwiedzania

Gdzie kupić bilety na Freestyle Heroes?

Bilety do nabycia na: https://www.ebilet.pl/sport/extreme/freestyle-heroes/

r e k l a m a