Po raz 20! Ruszyły Targi Budownictwa, tym razem w Arenie Gliwice!

I wystartowały 20 Targi Budownictwa i Architektury - jubileuszowa edycja wymagała wyjątkowej oprawy i nowej lokalizacji. Przez trzy dni w Arenie Gliwice będzie można spotkać fachowców od projektowania budowania, remontowania i wziąć udział w ciekawych warsztatach zaplanowanych dla małych i dużych uczestników wydarzenia. Targom już po raz kolejny patronuje Telewizja Imperium.

249

W sobotę – 6 kwietnia od godziny 10.00 do 17.00 zostanie otwarta branżowa wystawa dla zwiedzających, którzy chcą odwiedzić stoiska producentów i dostawców: stolarki otworowej, elementów konstrukcyjnych, ścian i elewacji, instalacji, usług i doradztwa budowlanego, dachów, systemów wykończeniowych.

Z NOWOŚĆI organizator targów proponuje:

  • Pogadankę tematyczną w temacie : Funkcjonalność oraz korzyści płynące z wyboru inteligentnego budynku. Grupa ASTAT – Twój dostawca rozwiązań automatyki budynkowej – prelekcja firmy Astat.
  • Warsztaty dla najmłodszych z Planetą Robotów czyli nauka kreatywnego myślenia- ograniczona liczba najmłodszych uczestników.
  • A może Wasza pociecha chce poznać odpowiedź na pytanie: MATEMATYKA NA BUDOWIE – DO CZEGO SŁUŻY? Czyli matematyczny plac budowy z FLOJAMO.
    Dla wszystkich zwiedzających mamy także możliwość zobaczenia Wioski Indiańskiej i odkrycia jej tajemnic.

Drugi dzień naszych targów zakończy zielonym akcentem z WHISPERS OF FLOWERS, czyli Warsztaty kokedamy, zapraszamy do poznania tradycyjnej dekoracji japońskiej.

Niedziela 7 kwietnia to prawdziwe targowe bogactwo nowości i atrakcji!

Targi otwarte dla zwiedzających od 10.00 do 17.00

NASZA IMPREZA TO BRANŻOWA ROZMOWA LUDZI, A JEŚLI CHODZI O EXPO GLIWICE JEST TO ZAWSZE ROZMOWA NAJLEPSZYCH FACHOWCÓW.

Lista Wystawców, którzy zaprezentują się podczas trzech dni targowych jest długa, ale i ma swoją jakość, za którą idzie tradycja i doświadczenie. Wykwalifikowani przedstawiciele będą na Państwa czekać na swoich stoiskach targowych.

Poruszając się po terenie targów należy pamiętać o:
Warsztatach Marheri Crafts – czyli sztuce wiązania sznurków i możliwości jej wykorzystania we wnętrzu swojego „M” – udział po wcześniejszym zapisie u MARHERI CRAFTS.

Dla najmłodszych mamy Chemical World, czyli warsztaty chemiczne dla najmłodszych.
Warto wspomnieć o Wystawie MOTO, gdzie dealerzy zaprezentują różnorodne marki , najnowsze modele. A to wszystko, aby móc porównać i wybrać coś dla siebie lub firmy.

INFORMACJE TARGOWE
Targi odbywają się w HALI MAŁA ARENA GLWICE- WEJŚCIE C
MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZANIA STOISK TARGOWYCH:
piątek godz. 9.00 do 17.00
sobota godz. 10.00 do 17.00
niedziela godz. 10.00 do 17.00

Bilet wstępu w cenie 5 zł. Grupy zorganizowane – wstęp bezpłatny.
Opłata za parking dla zwiedzających 5 zł.
Informator Targowy, w formie e-informatora, lista firm dostępnych na stronie www.promocja-targi.pl oraz expogliwice.pl.

Organizatorem targów jest: Agencja Informacyjno Targowa PROMOCJA TARGI z Wadowic.
Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Telewizja Imperium.

r e k l a m a