Mecz Polska – Niemcy w ramach Mistrzostw Europy 2020 odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 18:00. Wejście na teren obiektu możliwe będzie od godziny 16:30. Osoby z biletem mogą wchodzić wejściem A,B i D, zgodnie z oznaczeniem na bilecie. Ci, którzy w ostatniej chwili zdecydują się na udział w wydarzeniu mogą zakupić bilety online na www.eventim.pl lub stacjonarnie w kasie biletowej obok wejścia B. W dniu Imprezy kasa będzie czynna w godzinach 12:00 – 20:00. Do dyspozycji uczestników jest parking wokół obiektu oraz parkingi alternatywne.

Trening reprezentacji Polski w Arenie Gliwice (mat. prasowe):

Zgodnie z zapowiedzią po meczu Polska-Niemcy zobaczymy występ legendarnych szczypiornistów, którzy zmierzą się z przedstawicielami środowiska naukowego. Mowa o meczu Handball Legends z Politechniką Śląską. W składzie tych pierwszych zobaczymy m.in. Sławomira Szmala i Grzegorza Tkaczyka, a także Karola Bieleckiego, Damiana Wleklaka, Bartosza Jureckiego, Bartłomieja Jaszkę oraz Adama Weinera. Akcja ma na celu propagowanie piłki ręcznej i działanie charytatywne. Część środków ze sprzedaży oferty gastronomicznej i zebranych podczas wydarzenia zostanie przekazane na cele charytatywne. Skład drużyny Politechniki Śląskiej jest owiany tajemnicą. Kto zmierzy się z legendami dowiemy się dopiero jutro o godzinie 20:20, zaraz po meczu Polska-Niemcy. To będzie dzień pełen atrakcji, bo oprócz pomagania, Arena Gliwice silnie stawia na akcent zabawy i rywalizacji.

W ramach festiwalu Piłki Ręcznej odbędą się liczne turnieje, konkursy i zabawy. Na pamiątkę będzie można również zrobić sobie zdjęcie z wydarzenia w bezpłatnej fotobudce. A więc stroje w barwach narodowych oraz przebrania mile widziane. Kibice będą mogli nie tylko zobaczyć widowisko na najwyższym poziomie, ale również poznać ten sport i spróbować swoich sił w Strefie Fana.

Ceny biletów (dostępne w kasie Areny – wejście B oraz na eventim.pl):

29 zł / 59 zł / 99 zł / 119 zł. W ofercie znajdują się także bilety: Gold – 169 zł / Premium – 199 zł / Loże VIP – 249 zł.
Bilety dostępne na portalu Eventim oraz stacjonarnie w Kasie Areny Gliwice (przy wejściu B) od poniedziałku do piątku, w godzinach 13.00 – 18.00 (płatność kartą i gotówką), w dniu meczu od godz. 12.00 do 20.00

Ceny biletów parkingowych:

Osobowy: 20 zł (25 zł przy płatności na miejscu) / Bus: 50 zł / Autobus: 100 zł / Osoby niepełnosprawne (z odpowiednim oznaczeniem – naklejką): 0 zł
Uwaga! Na miejscu można płacić tylko gotówką!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Wejścia: A, B, D – wejścia dedykowane > wskazane na biletach

Parkingi czynne od godz. 15:00

Dostępne parkingi Areny Gliwice – https://arenagliwice.com/dla-odwiedzajacych/#parkingi

Cennik parkingów:
Samochody osobowe: 20 zł / Busy: 50 zł / Autokary: 100 zł

Parkingi alternatywne:

ul. Kopalniana (parking płatny 10 zł)
ul. Łużycka (parking płatny Politechniki Śląskiej)
ul. Kaszubska (parking bezpłatny)
ul. Krzywoustego (parking bezpłatny)
ul. Konarskiego 22B (parking bezpłatny)
Szatnia płatna 5 zł

r e k l a m a