Mieszkańcy Gliwic i okolic nie muszą w ten weekend martwić się o to, co zjedzą na lunch czy kolację! W Parku Handlowych Arena rozstawi się kilkanaście restauracji na kółkach, starannie wyselekcjonowanych przez Inwazję FoodTrucków. Fani pysznego jedzenia mogą liczyć na różnorodność potraw z całego świata. Oprócz propozycji, których nigdy nie brakuje w ulicznym menu – tj. burgerów, hot dogów i belgijskich frytek, odwiedzający PH Arena będą mogli spróbować m.in.: azjatyckich pierożków Dim Sum, kanapek w tylu PHILLY CHEESE, dań z WOKa, pizzy z pieca opalanego węglem, tradycyjnych zapiekanek czy hitu wśród najmłodszych i łasuchów – owoców w czekoladzie.

– To będzie niezapomniany weekend pod znakiem dobrego jedzenia i picia, słońca i pozytywnej zabawy! Jeszcze przed majówką rozpoczynamy sezon w PH Arena, by wprowadzić naszych klientów w pogodny, wiosenny nastrój. Do wyboru będzie wiele restauracji, oferujących kuchnię najlepszej jakości, dlatego jestem przekonana, że każdy znajdzie tu coś, co przypadnie mu do gustu. Pamiętamy też o najmłodszych – nie zabraknie zabaw i atrakcji zorganizowanych specjalnie dla nich. Serdecznie zapraszam i życzę smacznego! – podsumowuje Anna Kowalska, Dyrektor PH Arena.

Ale to nie koniec atrakcji! Poza tymi kulinarnymi, organizatorzy przygotowali szereg innych, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Odbędą się konkursy w jedzeniu porcji XXL, zawody na symulatorze byka rodeo, eko warsztaty recyklingowe. Dodatkowo, nie lada gratką dla najmłodszych będzie specjalnie zorganizowana strefa CHILL & FUN z największym dmuchanym placem zabaw w Europie o powierzchni 700 m2! A dorosłych zapraszamy do ogródka piwnego pod marką czeskiego piwa Kozel z największym Beer Truckiem w Polsce.

Inwazja FoodTrucków w Gliwicach – Lista foodtrucków:

🚀 PIN UP Burger 🍔🍔🍔
🚀 El Cartel 🇲🇽🇲🇽🇲🇽
🚀 Pizza Truck 🍕🍕🍕
🚀 Fragola – Świeże Owoce w Czekoladzie 🍡🍡🍡
🚀 Philly Cheese Steak (Kanapki Premium 🥩🥩🥩)
🚀 HotDogarnia 🌭🌭🌭
🚀 O Bulwa🍟🍟🍟
🚀 Easy Rider 🇲🇽🇲🇽🇲🇽
🚀 American Grilled Cheese 🥪🥪🥪
🚀 MEAT the GREEK 🇬🇷🇬🇷🇬🇷
🚀 Dim Sum Truck 🥟🥟🥟
🚀 Japan Udon 🍜🍜🍜
🚀 Zapiekarnia ( Tradycyjne Zapiexy )
🚀 Lángos Food Truck 🥘🥘🥘

Inwazja FoodTrucków w Gliwicach –  w Parku Handlowym Arena – Godziny trwania imprezy:

Piątek (26.04): 14:00-22:00
Sobota (27.04): 12:00-22:00
Niedziela (28.04): 12:00-22:00

r e k l a m a