Bugański (Piast Gliwice): „jest jeszcze cień szansy”

W sobotę w gliwickiej Arenie rozegrano pierwszy mecz finału Pucharu Polski w Futsalu. Lepsza w tej pierwszej odsłonie i to zdecydowanie okazała się drużyna Rekordu, wygrywając 7:2.

39

Goście już w 13 minucie prowadzili 4:0. Potem udało się gliwiczanom zdobyć gola, a po przerwie jeszcze dołożyli drugiego, ale to było za mało, aby myśleć o korzystnym wyniku. Na ten moment to Rekord jest bliżej zdobycia Pucharu Polski, ale 1 maja zostanie rozegrany rewanż, a dopóki piłka w grze, to wszystko może się zdarzyć. Z zawodnikami obydwu drużyn rozmawiał Grzegorz Muzia.

Oglądaj Wiadomości Telewizji Imperium od poniedziałku do piątku. Premiera o godz. 17:15!

Oglądaj jedyną gliwicką telewizję w sieciach światłowodowych firmy Imperium Telecom.