Gwiazdy w lekkoatletyce znów w Gliwicach!

123

Taka okazja nie zdarza się na co dzień- mowa tutaj o Grand Prix Gliwic.

2 czerwca na arenie lekkoatletycznej przy ulicy Syriusza 30 będą rywalizować ze sobą światowej sławy zarówno polscy, jak i zagraniczni sportowcy. Będzie można zobaczyć między innymi Annę Kiełbasińską, Joannę Linkiewicz czy Michała Haratyka.  

To będzie dzień pełen sportowych emocji. Na takim wydarzeniu nie może zabraknąć żadnego fana lekkoatletyki. Wśród sportowców, którzy pojawią się na lekkoatletycznej arenie nie zabraknie medalistów Mistrzostw Świata oraz Europy, czy uczestników Igrzysk Olimpijskich.

Do naszego miasta przyjedzie mistrz Europy w pchnięciu kulą- Michał Haratyk, zobaczymy także sprinterkę, wielokrotną medalistkę mistrzostw Polski- Annę Kiełbasińską, pojawi się także była mistrzyni Europy juniorów Patrycja Wyciszkiewicz. Na dystansie 400 metrów przez płotki zobaczymy wielokrotną mistrzynię Polski- Joannę Linkiewicz. W sprincie mężczyzn wystąpią mistrzowie Polski: Remigiusz Olszewski, Karol Zalewski, Rafał Omelko, Jakub Krzewina oraz Dariusz Kowaluk.

To zaledwie część gwiazd, które zaszczycą nas swoja obecnością na lekkoatletycznym mityngu, który posiada międzynarodową klasę mistrzowską. Jak zapewniają organizatorzy- możemy spodziewać się ponad 100 zawodniczek i zawodników z całego świata między innymi z Australii, Kenii czy Brazylii.

Mityng rozpocznie się o godzinie 15.00 na arenie lekkoatletycznej  i potrwa do godziny 18.00.

r e k l a m a