14 czerwca od 22.00 do 5.00 rano będzie można zaszaleć przy dźwiękach, które wytworzą dla nas DJ Motyl, Lucky Boy, DJ Dred i DJ Kivi. Artyści występowali na największych scenach i festiwalach w Polsce i za granicą, a w to, co robią wkładają całe serce, po to, aby zachwycić i zaskoczyć najbardziej wybrednych bywalców klubów. Ponieważ każdy z nich gra w trochę innym stylu, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Oczywiście żadna impreza z prawdziwego zdarzenia nie może obejść się bez odpowiedniego before party. Organizatorzy KTS zaplanowali przed rozpoczęciem klubowego szaleństwa przejazd luksusowych sportowych aut przez Katowice i Gliwice, których celem będzie plac główny przed Areną Gliwice gdzie powita nas głośna muzyka i dźwięki silników.
Oprócz atrakcji przed imprezą i muzycznych doznań będziemy mogli również skorzystać z przygotowanych dla uczestników promocji na barze, strefy gastronomicznej, a dla zmęczonych chwila odpoczynku w specjalnej strefie w chill-out roomie. Dodatkowo warto pamiętać o dedykowanych uczestnikom imprezy dodatkowych przejazdach Taxi i transferach autobusów z centrum Gliwic i Katowic.

r e k l a m a