Piast vs BATE. Jeśli nie twierdza przy Okrzei to co? Gdzie oglądać mecz?

Rewanżowy mecz Piasta Gliwice z BATE Borysów w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów w Polsacie Sport, Polsacie Sport Premium i Super Polsacie!

131
fot. Piast Gliwice
fot. Piast Gliwice

Już w najbliższą środę, 17 lipca Mistrz Polski, Piast Gliwice zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z BATE Borysów w ramach pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA. Transmisja spotkania od godziny 19:50 na antenach Polsatu Sport i Super Polsatu a także bez reklam w Polsacie Sport Premium. Mecz skomentują Mateusz Borek i Jacek Zieliński.
W znacznie lepszych nastrojach przed środowym spotkaniem jest drużyna Mistrza Polski, która z Białorusi wywiozła korzystny remis 1:1. W przypadku wygranej, w następnej rundzie przeciwnikiem Piasta Gliwice będzie zwycięzca dwumeczu między Rosenborg BK a mistrzem Irlandii Północnej – Linfield F.C.

Czy zespół Waldemara Fornalika zrobi pierwszy krok w drodze po awans do tegorocznej edycji Ligi Mistrzów?

Transmisja spotkania w Gliwicach od godziny 19:50 na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Premium (bez reklam) oraz w dostępnym naziemnie Super Polsacie!

Studio przedmeczowe na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium już od godziny 19:00. Gośćmi Tomasza Smokowskiego będą Tomasz Łapiński i Dariusz Dziekanowski.
Mecz Piast Gliwice vs. BATE Borysów skomentują Mateusz Borek i Jacek Zieliński, były Reprezentant Polski i piłkarz Legii Warszawa, uczestnik Ligi Mistrzów. Relacje reporterskie przygotuje Mariusz Hawryszczuk.

Spotkanie oprócz tradycyjnego komentarza będzie również dostępne z audiodeskrypcją.

r e k l a m a