Trzech komików z, chciałoby się powiedzieć, trzech stron świata. Reprezentujący Zagłębie Damian Kubik (znany od czasu do czasu jako Antoni Gorgoń Grucha), wywodzący się z Rybnika Marcin Zbigniew Wojciech i reprezentujący centralną Polskę Tomasz Jachimek, to mieszanka gwarantująca wieczór inteligentnego, ciętego humoru w, coraz popularniejszej w naszej rzeczywistości scenicznej, formule stand-up comedy.

WIECZÓR ZE STAND-UPEM W CH FORUM  (fot. mat. prasowe):

Spektakle w gliwickim centrum odbywają się w formule Objazdowego Domu Kultury – imprezie towarzyszącej festiwalowi. Ich miejscem jest Forum Inspirujących Spotkań (parter, d. CCC) – przestrzeń zaadaptowana na cele artystyczno-rozrywkowe. Wstęp jest wolny.

Swoją obecność podczas 13. Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy” CH FORUM zaznacza również Alejką FORUM w Parku Chopina. Jest to miejsce kreatywnych, ale zarazem beztroskich zabaw dziecięcych, także zręcznościowych, w sąsiedztwie innych wydarzeń festiwalowych.

Alejka FORUM działa w festiwalowe soboty (6, 13, 20, 27 lipca) od godz. 14:00. Warto zostać na dwie godzinki, gdyż o godz. 16:00 rozpoczynają się spektakle dla najmłodszych widzów.

 

r e k l a m a